Wróć do listy

Piła, wielkopolskie

63 772 zł
2 925 zł/m2
Mieszkanie 21,80 m2 Kawalerka 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-59%
Zakończona
-59%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 63 772 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 21,80 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Kossaka 140
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 754 zł
Numer oferty 49396X115685435
Termin wpłaty wadium 13-01-2020 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA PIŁY ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych
Przedmiotem pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych są następujące nieruchomości lokalowe:

Piła, ul. Kossaka 140/90
lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym

PRZETARGI ODBĘDĄ SIĘ 17 STYCZNIA 2020 R. OD GODZ. 1100 W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA PIŁY - PLAC STASZICA 10, 64-920 PIŁA W SALI 229 C, II PIĘTRO
(odrębnie na każdą nieruchomość według kolejności podanej w ogłoszeniu)
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 20% ceny wywoławczej tej nieruchomości (kolumna 6 tabeli powyżej) na konto Gminy Piła - PKO BP S.A. Nr 02 1020 4027 0000 1702 1119 3366 najpóźniej do 13 stycznia 2020 r. W tytule wpłaty wadium należy podać położenie nieruchomości lokalowej, której wpłata wadium dotyczy oraz imię/imiona (w przypadku małżeństw) i nazwisko albo nazwę lub firmę osoby zamierzającej nabyć daną nieruchomość lokalową. Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Piła.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.