Wróć do listy

Trzebuchów, wielkopolskie

40 100 zł
1 302 zł/m2
Mieszkanie 30,80 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 40 100 zł
Miasto Trzebuchów
Powierzchnia 30,80 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 38
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 493635X1156093173
Termin wpłaty wadium 24-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, na podstawie wykazu podanego do publicznej wiadomości w dniu 20.11.2025 r. będzie udział 308/622 cz., w gruncie działki nr
84/1 o pow. 0,3500 ha, położonej w miejscowości TRZEBUCHÓW, gm. Osiek Mały, powiat kolski wraz z prawem do wyłącznego
korzystania, na czas nieoznaczony z pomieszczenia mieszkalnego nr 2 w budynku dwulokalowym nr 38 o pow. użytkowej 30,80 m2
(pomieszczenie nie spełnia kryteriów niezbędnych do uzyskania zaświadczenia o samodzielności lokalowej – brak dostępu do urządzeń
sanitarnych) i przynależnym pomieszczeniem gospodarczym o pow. użytkowej 41,80 m2. Dla nieruchomości prowadzona jest KW nr
XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 40.100,00 zł brutto,
Minimalne postąpienie: 500,00 zł., wadium: 8.000,00 zł.
Uwaga: Cena sprzedaży zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży i podlega zapłacie nie później niż w dniu zawarcia umowy
sprzedaży. Brak możliwości rozłożenia na raty.

Historyczne ceny