Spore, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 138/5 o powierzchni
0,1090 ha, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem do 1/6 części w działce 138/11 o powierzchni 0,1245 ha, wpisanej
do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie Spore, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
Przetarg odbędzie się w dniu 12.03.2026 r. (czwartek) o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargów jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 06.03.2026 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Santander Bank Polska S.A. nr 12 1090 1711 0000
0001 6050 9642. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Gminy Szczecinek, nie później
niż do dnia 06.03.2026 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie