Wróć do listy

Żółwin, lubuskie

5 600 zł
Działka 0.1204 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 600 zł
Miasto Żółwin
Powierzchnia 0.1204 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 560 zł
Numer oferty 493248X1155186819
Termin wpłaty wadium 16-03-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY ZWIERZYN
ogłasza

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej w Żółwinie

1. Nr przetargu: ZP.6840.9.1.2025
Miejsce położenia nieruchomości–Żółwin
Nr działki – 184/10
Powierzchnia działki – 1204 m2
Cena wywoławcza wynosi – 5 600,00 zł
Wadium – 560,00 zł
Minimalne postąpienie – 56,00zł


Przetarg odbędzie się 19 marca 2026 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Gminy Zwierzyn pokój nr 15.

W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, które wpłacą określone wyżej wadium na konto Urzędu Gminy Zwierzyn, nr 68 8362 0005 4200 1384 2000 0160 prowadzone przez Lubusko Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Drezdenku, O/Zwierzyn, najpóźniej do dnia 16 marca 2026 roku (liczy się data wpływu środków na konto Urzędu Gminy Zwierzyn).W tytule prosimy wpisać nr działki oraz miejsce położenia nieruchomości.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.