Kamieniec, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
Syndyk masy upadłości dłużnika będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Opolu, V Wydziałem Gospodarczym, Sekcją ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, pod sygnaturą akt XII GUp 593/20, na podstawie postanowienia Sędziego
Komisarza z dnia 13 stycznia 2026 r., zaprasza do składania ofert zakupu nieruchomości, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi
Księgą Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej:
- drogę dojazdową wyłożoną kostką brukową, będącej działką nr: 1123/313 o łącznej powierzchni 0,0508 ha, obręb Kamieniec, za cenę nie niższą niż 25 907,00 PLN netto (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy dziewięćset siedem złotych 00/100) tj. 70% wartości, biorąc za podstawę wartość dla wymuszonego charakteru sprzedaży, zgodnie z operatem szacunkowym sporządzonym w dniu 21 stycznia 2021 r. przez rzeczoznawcę majątkowego w osobie Sabiny Ziółkowskiej (Ziółkowska).
Charakterystyka oferty:
1. przetarg odbędzie się na zasadach określonych w Regulaminie przetargu pisemnego-ofertowego, nieograniczonego z dnia 3 lutego 2026 r.;
2. kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena;
3. cena wywoławcza wynosi 25 907,00 PLN netto, tj. 70% wartości, biorąc za podstawę wartość dla wymuszonego charakteru sprzedaży, zgodnie z operatem szacunkowym sporządzonym w dniu 21 stycznia 2021 r. przez rzeczoznawcę majątkowego w osobie Sabiny Ziółkowskiej (Ziółkowska);
4. oferty należy składać osobiście w biurze syndyka Marcina Kubiczka w Chorzowie (41-506), ul. Działkowa 8, w dni robocze - w godzinach od 800 do 1900, lub przesłać pocztą (decyduje data i godzina wpływu do biura syndyka), w terminie wyznaczonym przez syndyka masy upadłości, tj. do dnia 25 marca 2026 r., przy czym w ostatnim dniu terminu
do godziny 1400, z adnotacją „NIE OTWIERAĆ - CIEŚLIK - PRZETARG - (XXXX/XXXXXXXX/X)”;
5. warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata na rachunek bankowy prowadzony przez syndyka masy upadłości wadium w kwocie 2 500,00 PLN, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień otwarcia ofert; wadium w kwocie, o której mowa powyżej należy wpłacić na rachunek bankowy masy upadłości nr 33 8436 0003 0000 0030 1012 0001 (Mikołowski Bank Spółdzielczy S.A.); za wpłatę wadium organizator przyjmuje przelew uznany (zaksięgowany) na ww. rachunku bankowym nie później niż w dniu poprzedzającym przetarg; wszystkie opłaty bankowe związane z przelewem wadium ponosi oferent;
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie