Wróć do listy

Gwda Wielka, zachodniopomorskie

78 000 zł
1 769 zł/m2
Lokal Użytkowy 44,09 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 78 000 zł
Miasto Gwda Wielka
Powierzchnia 44,09 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 800 zł
Numer oferty 49197X115219377
Termin wpłaty wadium 02-01-2020 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SZCZECINEK

ogłasza

pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej - lokal nr 3 położony w budynku nr 24 na gruntach działki
oznaczonej numerem 684/4 o powierzchni 0,0620 ha, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w miejscowości i obrębie
Gwda Wielka, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 684/4 oznaczone są symbolem MNU-3
"tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej ". Działka leży w strefie B ochrony konserwatorskiej i
w granicach strefy chronionego krajobrazu "Jeziora Szczecineckie".
Opis lokalu:
Lokal użytkowy nr 3 położony jest na parterze budynku nr 24 w miejscowości Gwda Wielka . Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 24,95 m2
i 19,14 m2.

Lokal spełnia warunki jakie wyznacza ustawa o własności lokali z dnia 24 czerwca 1994 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 737 z późn. zm.) dla
samodzielnych lokali wykorzystywanych na cele inne niż mieszkaniowe, z przeznaczeniem na stały pobyt ludzi.
Cena nieruchomości lokalowej nr 3 wynosi 78 000,00 zł. w tym wartość rynkowa prawa własności lokalu niemieszkalnego nr 3
z ułamkowym udziałem w części wspólnej budynków i budowli -, wartość udziału 160/1000 części prawa własności gruntu działki nr 684/4.
Lokal posiada własne ogrzewanie piecowe.

Przetarg odbędzie się w dniu 08.01.2020 r. (środa) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 02.01.2020 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 02.01.2020 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.