Wróć do listy

Górki Wielkie, śląskie

267 000 zł
870 zł/m2
Mieszkanie 306,78 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-85%
Zakończona
-85%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 267 000 zł
Powierzchnia 306,78 m2
Województwo śląskie
Ulica Zofii Kossak 34
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 26 700 zł
Numer oferty 4910X11499223
Termin wpłaty wadium 24-04-2018 Co to znaczy?

Opis

POCZTA POLSKA S.A., 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8
ogłasza:

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej składającej się z działek ewidencyjnych o numerach 1223/30 i 1215/19 o łącznym obszarze 480m2 wraz z prawem własności posadowionego na niej budynku. Nieruchomość położona w Miejscowości Górki Wielkie, gminie Brenna powiecie cieszyńskim, województwie śląskim. Na działce gruntowej 1223/30 posadowiony jest budynek inny niemieszkalny o powierzchni użytkowej 306,78 m2. Przedmiotowy budynek jest dwu – kondygnacyjny, z użytkowym poddaszem, w całości podpiwniczony, zbudowany w 1989 r. w technologii tradycyjnej, posiada dwa niezależne wejścia, od frontu do Urzędu Pocztowego oraz od strony zachodniej do klatki schodowej. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, posiada bezpośredni dostęp z ulicy Zofii Kossak. Kształt nieruchomości nieregularny. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka 1215/19 objęta jest jednostką planu 1.ME.117, natomiast działka 1223/30 : 1ME.117, i KZ co wg ustaleń do planu stanowi: ME – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej; KZ – ulice i drogi zbiorcze.

Cena wywoławcza: 267000 zł
Wadium: 26700 zł

Przetarg w formie ustnej odbędzie się w siedzibie prowadzącego przetarg, w dniu 26.04.2018 r. Składanie i analiza dokumentów odbędzie się w godzinach od 900 do 1000, licytacja rozpocznie się o godzinie 1100 w pokoju 432–IV Pietro.

Wadium wnoszone w pieniądzu powinno być wpłacone nie później niż do dnia 24.04.2018 r.przy czym jako termin wpłaty
rozumiany jest termin uznania rachunku bankowego Poczty Polskiej S.A.
Wadium wnoszone w pieniądzu, w podanej wyżej kwocie należy wpłacić na rachunek bankowy: Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszczy nr konta: 85 1320 0019 0099 0718 2000 0025, z dopiskiem na przelewie w rubryce tytułem:”przetarg–Górki Wielkie"

Nieruchomość można oglądać codziennie, począwszy od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia do dnia 11.05.2018 r

Historyczne ceny