Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

204 150 zł
2 316 zł/m2
Mieszkanie 88,14 m2 3 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-77%
Zakończona
-77%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 204 150 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 88,14 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Żółkiewskiego 1
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 27 220 zł
Numer oferty 49023X114811869
Termin wpłaty wadium 17-12-2019 Co to znaczy?

Opis

 OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI 
nr KW  XXXX/XXXXXXXX/X

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie Przemysław Wiktorczyk Kancelaria Komornicza nr VII na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  18-12-2019r. o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie przy ul. Kaszubskiej 42 w sali nr 50 odbędzie się
 pierwsza licytacja

nieruchomości lokalowej - odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Żółkiewskiego 1/6, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nre XXXX/XXXXXXXX/X, należącego do xx

Suma oszacowania  nieruchomości wynosi 272.200,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 204.150,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania to jest 27.220,00zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię zgodnie z art. 962 § 1 kpc należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię można uiścić także na konto  komornika: 
BNP PARIBAS: 20 1600 1462 1875 8241 8000 0001
(przy wpłacie należy podać sygn. akt KM 327/18;uznanie rachunku komornika winno nastąpić najpóźniej na dzień przed licytacją)

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie (po uprzednim uzgodnieniu terminu z komornikiem), a na tydzień przed licytacją przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum  w Szczecinie. Operat szacunkowy znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.