Wróć do listy

Świerczynek, mazowieckie

52 100 zł
Działka 6.7595 ha 3 działek Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 52 100 zł
Miasto Świerczynek
Powierzchnia 6.7595 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 490002X1147584687
Termin wpłaty wadium 24-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/95/2025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 1/6 w prawie własności niezabudowanej działki gruntu (działki nr 74/1; 74/3; 75/1) o powierzchni 6,7595 ha położonej w miejscowości Świerczynek; gm. Drobin, dla której Sąd Rejonowy w Sierpcu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza sprzedaży udziału w nieruchomości wynosi 52.100,00 zł (pięćdziesiąt dwa tysiące sto złotych).



Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 5.000,00 zł (pięć tysięcy złotych) na rachunek masy upadłości o numerze 53 1940 1076 3166 5546 0000 0000 prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 lutego 2026 r. oraz złożyć w tym terminie ofertę osobiście w Biurze Syndyka w Płocku, Plac Dąbrowskiego 7 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 26 lutego 2026 r. w Biurze Syndyka w Płocku, Plac Dąbrowskiego 7, 09-402 Płock, o godz. 12.00. Oferty będą otwierane i rozpoznawane przez syndyka w obecności oferentów.

Warunki konkursu oraz operat szacunkowy sprzedawanej nieruchomości dostępne są w Biurze Syndyka w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7. Warunki konkursu dostępne są również na stronie internetowej www.syndykplock.pl. Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 24 235 63 41.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.