Łąkie, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
TRZYNASTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY- LICYTACJA
na sprzedaż nieruchomości Gminy Lipka, położonej w miejscowości Łąkie, gm. Lipka
1. Oznaczenie nieruchomości wg księgi wieczystej: księga wieczysta KW XXXX/XXXXXXXX/X,
obręb 0011 Łąkie, działka numer ewidencyjny 650/4.
2. Powierzchnia nieruchomości: 0,1484 ha
Cena wywoławcza nieruchomości: 70 000,00 zł netto (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych 00/100).
Do ceny osiągniętej w przetargu doliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie na konto Urzędu Gminy Lipka
Nr 29894300040000025720000420 w Banku Spółdzielczym w Lipce wadium w wysokości
7 000,00 PLN (słownie: siedem tysięcy złotych 00/100) w terminie do dnia 20 lutego 2026 roku
z dopiskiem: „przetarg działka nr 650/4 obręb Łąkie”. Za datę wpłaty wadium uważa się datę
wpływu pieniędzy na ww. konto. Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu oraz
dowód tożsamości ze zdjęciem, podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem
przetargu.
Czas i miejsce przetargu: przetarg odbędzie się dnia 25 lutego 2026 roku o godz. 09:00
w siedzibie Urzędu Gminy Lipka, I piętro, Sala narad.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie