Wróć do listy

Konary Łęg, mazowieckie

38 200 zł
Działka 0.6085 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 38 200 zł
Miasto Konary Łęg
Powierzchnia 0.6085 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 640 zł
Numer oferty 488657X1144434697
Termin wpłaty wadium 24-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 40/25 w dniu: 27.02.2026 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 0,Konary Łęg, 05-088 Brochów, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 1 Maja 7, Sochaczew, 96-500 Sochaczew) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Na podstawie oględzin nieruchomości stwierdzono, że nieruchomość gruntowa wyceniana jest niezabudowana o kształcie wielokąta zbliżonym do równoległoboku o powierzchni 0,6085 ha, porośnięta głownie sosną. Nieruchomość jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu, typ siedliskowy lasu BŚW Bór Świeży, zadrzewienie sosna , wiek 66 lat, zadrzewienie 0,8, bonitacja II. Nieruchomość gruntowa jest położona we wsi Konary-Łęg w otoczeniu terenów niezabudowanych przy drogach – asfaltowej i gruntowej ulicy Sosnowej. Nieruchomość wyceniana położona jest na terenach, gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy w Brochowie Nr VII/45/2011 z dnia 23 listopada 2011r. nieruchomość jest przeznaczona pod tereny lasów oznaczone symbolem 1ZL tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczone symbolem 13MN. Uwaga: pozostaje w mocy służebnośc przesyłu

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 00:00 do godz. 00:01.

Suma oszacowania wynosi 76 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 38 200,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 7 640,00 zł.

Przetargi wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i zakończą się w dniu: 06.03.2026 o godzinie: 10:00.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika PKO BP XVIII O/WARSZAWA 55 1020 1185 0000 4102 0019 1585 oraz elektronicznie z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje publiczne, dostępnego na portalu: https://elicytacje.komornik.pl/
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.