Lubieszewo, pomorskie
Szczegóły
Opis
Powierzchnia: 0,1006 ha
Typ nieruchomości: nierolna
Data przetargu: 2026-02-11
Data publikacji: 2026-01-27
Data zakończenia publikacji: 2026-02-12
Rodzaj przetargu: nieograniczony
Numer oferty: PRU.WGZ.MA.4240.69.2025.EŁ.
Oddział terenowy KOWR: OT Pruszcz Gdański
Typ rozdysponowania: Sprzedaż
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak
Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie
Ogłoszenie: Tak
Wykaz: Nie
Numer działki: 18/24
Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): POMORSKIE , nowodworski , Nowy Dwór Gdański , Lubieszewo
Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo POMORSKIE, powiat nowodworski, gmina Nowy Dwór Gdański, obręb Lubieszewo działka nr 18/24 o powierzchni 0,1006 ha, w tym zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy (Bp - 0,1006 ha). Nieruchomość ujawniona w księdze wieczystej KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Malborku, IX Zamiejscowy wydział Ksiąg wieczystych z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie