Wróć do listy

Wierzbnica, lubuskie

3 051 000 zł
Działka 6.2788 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 051 000 zł
Miasto Wierzbnica
Powierzchnia 6.2788 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 305 100 zł
Numer oferty 488041X1142992025
Termin wpłaty wadium 16-03-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO OGŁASZA PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ PRZEZNACZONEJ NA CELE INWESTYCYJNE


numer działki 1337/3 i 1337/7


1. Przetarg odbędzie się 20 marca 2026 r. o godz. 900 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu Odrzańskim przy Rynek 1.
2. Minimalne postąpienie w wysokości 1% ceny wywoławczej w zaokrągleniu w górę do pełnych dziesiątek złotych.
3. Wadium w określonej wyżej wysokości należy wpłacić na konto nr 46 9674 0006 0010 0023 0739 0001 B.S. w Bytomiu Odrzańskim w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 16 marca 2026 r. wymagana kwota znajdowała się na koncie Gminy Bytom Odrzański.
Przy wpłacie należy wskazać nieruchomość, na którą wpłacane jest wadium.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.