Wróć do listy

Kaczanowo, wielkopolskie

82 450 zł
Działka 0.1211 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 82 450 zł
Miasto Kaczanowo
Powierzchnia 0.1211 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Kaliska
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 490 zł
Numer oferty 487863X1142575149
Termin wpłaty wadium 06-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrześni Łukasz Wojtaszak Kancelaria Komornicza nr IV we Wrześni podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 24/24 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Kaliska dz 19/1,Kaczanowo, 62-300 Września, dla której Sąd Rejonowy we Wrześni IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Jana Pawła II 10, Września, 62-300 Września) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, nr działki 19/1 o powierzchni 1211 (m2) zlokalizowana jest na ulicy Kaliskiej w Kaczanowie. Teren działki o płaskim terenie, działka o kształcie regularnym na mapie zbliżonym do prostokąta, zagospodarowana zielenią ozdobną, trawnikiem, ogrodzona,niezabudowana. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Uzbrojenie terenu w drodze:prąd, woda, kanalizacja sanitarna, gaz i światłówód, w drodze, przez działkę przechodzi sieć wodociągowa. Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 00:00 do godz. 00:00.

Suma oszacowania wynosi 164 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 82 450,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 16 490,00 zł.

Przetarg rozpocznie się w dniu: 11.03.2026 o godzinie: 11.00 a zakończy się w dniu 18.03.2026 o godzinie: 11.00.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika PKO Oddział 1 w Poznaniu 62 1020 4027 0000 1902 1167 4084 oraz elektronicznie z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje publiczne, dostępnego na portalu: https://elicytacje.komornik.pl/
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

Historyczne ceny