Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

243 700 zł
5 446 zł/m2
Mieszkanie 44,75 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-21%
Zakończona
-21%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 243 700 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 44,75 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Biegunowa 12
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 000 zł
Numer oferty 487589X1141933441
Termin wpłaty wadium 02-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Legnicy przy ul. Gwiezdnej 8 ogłasza przetarg na uzyskanie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego:

mieszkanie przy ul. Biegunowej 12 m 14 o pow. użytkowej 44,75 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z w.c., przedpokój – IV piętro - cena mieszkania 243.700,00 zł.

Przedmiotem przetargu będzie jednorazowa wpłata na działalność statutową LSM - cena wywoławcza 3.000 zł + cena mieszkania.

Wymagane wadium w wysokości 3.000 zł należy wpłacić na nr konta LSM: Bank Śląski Legnica 25 1050 1748 1000 0022 0561 2399 (przed przetargiem wymagane potwierdzenie wpłaty) .
Przetarg odbędzie się 03.02.2026 o godz. 10.00 w biurze Spółdzielni, pokój 104, Bliższych informacji udziela dział członkowsko-mieszkaniowy LSM pok. 2, tel. 767230990
wew. 151.


Oferowany do przetargu lokal mieszkalny można oglądać 02.02.2026r. w godz. 10.00-10.30. Osobie wygrywającej przetarg, wpłacone wadium zostanie zaliczone na poczet wkładu budowlanego. Pozostałym osobom wadium zostanie zwrócone. Przetarg może być unieważniony bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.