Wróć do listy

Żytno, łódzkie

39 933 zł
39 933 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 39 933 zł
Miasto Żytno
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 990 zł
Numer oferty 487529X1141792921
Termin wpłaty wadium 04-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomsku na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 49/25 w dniu 05-02-2026 o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Radomsku z siedzibą przy Tysiąclecia 3, 97-500 Radomsko, sala IX, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy , 97-532 Żytno, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość oznaczona nr działki 292/2 zabudowana budynkiem mieszkalnmy, drewnianym, niepodpiwniczonym, krytym eternitem o pow. zabudowy 60 m2 składającym się z kuchni i pokoju oraz łazienki z wc. Budynek do remontu. Na działce znajduje się rownież murowany budynek gospodarczy kryty eternitem.

Suma oszacowania wynosi 59 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 39 933,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 990,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 10:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Radomsku ul. Tysiąclecia 3, 97-500 Radomsko.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Piotrkowie Trybunalskim 21 1020 3916 0000 0602 0209 9323.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny