Wróć do listy

Dobrzany, zachodniopomorskie

171 750 zł
2 253 zł/m2
Mieszkanie 76,22 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 171 750 zł
Miasto Dobrzany
Powierzchnia 76,22 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Cmentarna 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 900 zł
Numer oferty 485033X1135947289
Termin wpłaty wadium 23-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Michał Sikorski podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26 lutego 2026 r. o godz. 12:00rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 986(4) § 4 kpc ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacjaw trybie elektronicznym nieruchomości położonej w Dobrzanach, ul. Cmentarna 4/5, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o pow. 76,22 m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienkiz wc, spiżarni, garderoby i kotłowni. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 2,76 m2. Łączna pow. lokalu wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 78,98 m2.
Z własnością ww. lokalu związany jest udział 2420/10000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali objęty księgą wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 05 marca 2026 r. o godzinie 12:00.

Suma oszacowania nieruchomości wynosi 229 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 171 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 22 900,00 zł.
Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 12 1090 2806 0000 0001 1123 5980najpóźniej na 2 dni roboczeprzed rozpoczęciem przetargu.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 11:00, po wcześniejszym uzgodnieniu z kancelarią komornika. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.
Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Uczestnictwo w przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl/ oraz przystąpienia do przetargu na dwa dni robocze przed jego rozpoczęciem. Licytant składa rękojmię najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, a jeżeli bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, to przedkłada dodatkowo swoje umocowanie. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
Na podstawie art. 9867 § 31 kpc, jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.

Historyczne ceny