Wróć do listy

Strzała, mazowieckie

11 510 zł
Działka 0.3725 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 11 510 zł
Miasto Strzała
Powierzchnia 0.3725 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 151 zł
Numer oferty 483375X1132064253
Termin wpłaty wadium 12-01-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SIEDLCE
ogłasza
przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej
własność Gminy Siedlce położonej w miejscowości Strzała ujawnionej w księdze wieczystej Nr
XXXX/XXXXXXXX/X oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 35
o powierzchni 0,3725 ha.

Cena wywoławcza wynosi 11 510 zł, (słownie: jedenaście tysięcy pięćset dziesięć złotych).
Sprzedaż przedmiotowej nieruchomości zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.
1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 ze zm.).
Wadium na przetarg wynosi 1 151 zł, (słownie: jeden tysiąc sto pięćdziesiąt jeden złotych)


Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- złożenie do dnia 12 stycznia 2026 r., pisemnej oferty w zamkniętej kopercie z napisem
„Oferta do przetargu na działkę ewidencyjną nr 35 obręb Strzała” w Urzędzie Gminy Siedlce
przy ul. M. Asłanowicza 10 - biuro podawcze (parter) do godz. 1500,
- wpłacenie wadium na konto Urzędu Gminy Siedlce Nr 41 9194 0007 0030 9943 2000 0050
w Banku Spółdzielczym w Siedlcach najpóźniej w terminie składania ofert. Tytuł wpłaty
wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika przetargu oraz działkę i miejscowość,
której wpłata dotyczy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.