Wróć do listy

Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie

83 250 zł
Działka 0.3394 ha 3 działek Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 83 250 zł
Powierzchnia 0.3394 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 650 zł
Numer oferty 482664X1130399091
Termin wpłaty wadium 24-02-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie Tomasz Szybalski Kancelaria Komornicza nr V w Nowogardzie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 1580/24 w dniu: 26.02.2026 o godzinie: 12:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest a położonej przy 51,Kliniska Wielkie, 72-123 Goleniów, dla której Sąd Rejonowy w Goleniowie Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konstytucji 3 Maja 45, Goleniów, 72-100 Goleniów) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

P r z e d m i o t e m licytacji jest udział w wysokości 1/2 w niezabudowanej nieruchomości położonej w miejscowości Kliniska Wielkie, gmina Goleniów, powiat goleniowski. Nieruchomość zapisana jest pod numerem księgi wieczystej KW nr XXXX/XXXXXXXX/X w Sądzie Rejonowym w Goleniowie V Wydział Ksiąg Wieczystych. Nieruchomość składa się z działek gruntowych nr: 139/20 o powierzchni 1 132 m2, 139/21 o powierzchni 1 131 m2, 139/22 o powierzchni 1 131 m2.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 10:30.

Suma oszacowania wynosi 166 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 83 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 16 650,00 zł.

Przetargi wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i zakończą się w dniu: 05.03.2026 o godzinie: 12:00.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika Bank BNP Paribas S.A. 19 2030 0045 1110 0000 0398 9470 oraz elektronicznie z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje publiczne, dostępnego na portalu: https://elicytacje.komornik.pl/
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.