Wróć do listy

Piastów, mazowieckie

153 000 zł
Działka 0 ha 3 działek Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 153 000 zł
Miasto Piastów
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 482521X1130064185
Termin wpłaty wadium 13-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt XIX GUp 992/19) sprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości udziały w wysokości 54/1008 w prawie własności nieruchomości położonej w Piastowie, składającej się z następujących działek: działka nr ew. 482 obręb 02, działka nr ew. 26/2 obręb 5, działka nr ew. 284/2 i 285/2 obręb 4. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Pruszkowie prowadzi księgę wieczystą Kw nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena minimalna 153 000 (sto pięćdziesiąt trzy tysiące) złotych.

Oferty w terminie do 13 stycznia 2026 roku należy przesłać listem poleconym na adres Biura Syndyka, ul. Minerska 71; 04-506 Warszawa, lub złożyć w Biura Syndyka w dniach poniedziałek-piątek w godz. 10.00-16.00 po wcześniejszym umówieniu. W przypadku przesłania oferty listem o dochowaniu terminu decyduje data wpływu, nie zaś data nadania. Otwarcie ofert nastąpi w Biurze Syndyka dnia 15 stycznia 2026 roku o g. 11.00.

Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania, odstąpienia od niniejszej procedury zbycia oraz jej unieważnienia na każdym etapie przeprowadzenia aż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność przedmiotu przetargu bez podania przyczyn.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.