Wróć do listy

Łopiennik, lubelskie

11 687 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 11 687 zł
Miasto Łopiennik
Powierzchnia 0 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 753 zł
Numer oferty 481797X1128368577
Termin wpłaty wadium 16-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 2209/23 w dniu: 21.01.2026 o godzinie: 12:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Łopiennik -, 24-224 Borzechów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Fabryczna 6/23-204, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Licytacji podlega stanowiąca własność dłużnika nieruchomość gruntowa składająca się z działki o nr ewid. 876/3, położonej w miejscowości Łopiennik w gminie Borzechów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 17 530,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 11 686,67 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 753,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 48 1020 3147 0000 8902 0074 7006 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.