Wróć do listy

Lublin, lubelskie

411 525 zł
6 764 zł/m2
Mieszkanie 60,84 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-34%
Zakończona
-34%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 411 525 zł
Miasto Lublin
Powierzchnia 60,84 m2
Województwo lubelskie
Ulica Konrada Bielskiego 7
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 54 870 zł
Numer oferty 479683X1123417589
Termin wpłaty wadium 17-03-2026 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości należącej
Termin 18.03.2026 r., godz. 11.00
Miejsce siedziba Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie,
ul. Narutowicza 56 pok. nr 018

Nieruchomość lokalowa nr 1 , położona w budynku nr 7 przy ul. Konrada Bielskiego w Lublinie

Oszacowana wartość
Oszacowana wartość nieruchomości wynosi 548 700,00 zł(słownie pięćset czterdzieści
osiem tysięcy siedemset złotych).

Cena wywoławcza
Cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi ¾ wartości szacunkowej tj. 411 525,00
zł. (słownie czterysta jedenaście tysięcy pięćset dwadzieścia pięć złotych)

Wadium
54.870,00 zł (słownie pięćdziesiąt cztery tysiące osiemset siedemdziesiąt złotych)

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.