Wróć do listy

Zajączki Bankowe, wielkopolskie

80 250 zł
Działka 1.49 ha 3 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 80 250 zł
Powierzchnia 1.49 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 700 zł
Numer oferty 479257X1122419897
Termin wpłaty wadium 17-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKM 107/24 w dniu 18-12-2025 o godz. 14:15 w budynku Sądu Rejonowego w Kaliszu z siedzibą przy Al. Wolności 13, 62-800 Kalisz, sala 19, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,,Zajączki Bankowe, 62-872 Godziesze Wielkie, dla której Sąd Rejonowy w Kaliszu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Al. Wolności 13, Kalisz, 62-800 Kalisz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej działki nr 116, 117 oraz 118 o łącznej powierzchni 1,4900 ha, łąki trwałe i grunty orne.

Suma oszacowania wynosi 107 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 80 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 10 700,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kaliszu ul. Al. Wolności 13, 62-800 Kalisz.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA I O. Centrum w Kaliszu 19 1020 2212 0000 5602 0079 8967.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny