Wróć do listy

Łaziska Górne, śląskie

105 000 zł
1 705 zł/m2
Mieszkanie 61,59 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-70%
Zakończona
-70%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 105 000 zł
Powierzchnia 61,59 m2
Województwo śląskie
Ulica Świętej Barbary 8
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 000 zł
Numer oferty 479149X1122166961
Termin wpłaty wadium 15-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Grzegorz Sokół na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 974/23 w dniu 16-01-2026 o godz. 08:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mikołowie z siedzibą przy Wyszyńskiego 12, 43-190 Mikołów, odbędzie się pierwsza licytacja:


- spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy Świętej Barbary 8/9, 43-173 Łaziska Górne, dla którego Sąd Rejonowy w Mikołowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Mikołów, 43-190 Mikołów) prowadzi księgę wieczystą o numerze -.
Opis nieruchomości:
Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu nr 9, położonego w miejscowości Łaziska Górne, przy ul. Świętej Barbary 8, które nie posiada założonej księgi wieczystej. Lokal położony jest na 3 kondygnacji- poddaszu, powierzchnia lokalu wynosi 61,59 m2. Właścicielem budynku oraz gruntu pod budynkiem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Razem". Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, pralni, łazienki, wiatrołapu i pomieszczenia gospodarczego, do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,42m2. Lokal posiada instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania- grzejniki typu fawira. Budynek w którym mieści się lokal to budynek mieszkalny, wielorodzinny, został wybudowany w 1916r. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.

Suma oszacowania wynosi 140 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 105 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 14 000,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mikołowie ul. Wyszyńskiego12, 43-190 Mikołow.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: INGBSK O. w Mikołowie ul.Karola Miarki 20 29 1050 1634 1000 0007 0177 2717.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.