Wróć do listy

Brudzew, wielkopolskie

84 000 zł
1 308 zł/m2
Mieszkanie 64,20 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 84 000 zł
Miasto Brudzew
Powierzchnia 64,20 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 57
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 400 zł
Numer oferty 478984X1121780531
Termin wpłaty wadium 09-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży będzie:
Lokal mieszkalny nr 3 w miejscowości Brudzew nr 57 (pustostan) o pow. użytkowej 64,20 m2
położony w obrębie Brudzew, gmina
Blizanów, powiat kaliski - na działce ewidencyjnej nr 164/13 o pow. 0,1783 ha w udziale 642/3626 części oraz pomieszczenie
gospodarcze o pow. 15,80 m2 położone w obrębie Brudzew, gmina Blizanów, powiat kaliski na działce ewidencyjnej nr 164/6 o pow.
0,1668 ha w udziale 158/2404 części.
Działka ewidencyjna o nr 164/13 zapisana jest w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Kaliszu.
Działka ewidencyjna o nr 164/6 zapisana jest w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Kaliszu.
Cena wywoławcza została obniżona względem II Przetargu
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 84 000,00 zł
Minimalne postąpienie: 1.000,00 zł
Wadium: 8.400,00 zł

Historyczne ceny