Wróć do listy

Brodnica, kujawsko-pomorskie

230 500 zł
Działka 0.2117 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 230 500 zł
Miasto Brodnica
Powierzchnia 0.2117 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Polna
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 050 zł
Numer oferty 478294X1120164551
Termin wpłaty wadium 23-01-2026 Co to znaczy?

Opis

ORLEN Spółka Akcyjna
oglasza przetarg na nieruchomości

NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE NIEZABUDOWANE


Brodnica ul. Polna

numer działki 51/1


Pisemne oferty wraz z kompletem wymaganych dokumentów, w zamkniętych kopertach należy składać za pośrednictwem poczty lub osobiście do dnia
23.01.2026 roku, na adres:
ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA
Obszar Administracji, Dział Analiz, Przetargów i Podróży Służbowych
ul. Chemików 7
09-411 Płock
Oferty złożone po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia oferty uznawana będzie data doręczenia lub chwila złożenia oferty osobiście.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.