Wróć do listy

Tarnów, małopolskie

125 802 zł
2 026 zł/m2
Mieszkanie 62,10 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 125 802 zł
Miasto Tarnów
Powierzchnia 62,10 m2
Województwo małopolskie
Ulica Brandstaettera 24
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 774 zł
Numer oferty 478X1119479
Termin wpłaty wadium 20-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 167 736,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 125 802,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16 773,60 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Pekao S.A. 04 1240 1910 1111 0010 0723 4740.

Historyczne ceny