Wróć do listy

Trzcianka, wielkopolskie

395 000 zł
395 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 395 000 zł
Miasto Trzcianka
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Staszica 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 39 500 zł
Numer oferty 477284X1117799131
Termin wpłaty wadium 05-01-2026 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
Ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej
w Trzciance przy ul. Staszica 3


Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 2818/2 o regularnym, mocno wydłużonym kształcie, stanowiąca wewnętrzną drogę dojazdową prowadzącą do zasadniczej części nieruchomości - znajdującej się w drugiej linii zabudowy działki nr 2818/3. Działka nr 2818/3 zabudowana jest dwoma budynkami wolnostojącymi - parterowym budynkiem garażowym składającym się z ośmiu boksów garażowych, po cztery na stronę oraz pomieszczenia gospodarczego znajdującego się w
środkowej części tylnego rzędu garaży, o łącznej pow. użytkowej 171,46 m2 oraz budynkiem gospodarczym (zaplecza technicznego), dwubryłowym, o zróżnicowanej wysokości - wyższa część (ok. 5m), garażowo-warsztatowa z kanałem, niższa warsztatowa, o łącznej pow. użytkowej 120,82 m2

Cena wywoławcza wynosi 395 000,00 zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt pięć tysięcy złotych)

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie gotówką wadium w wysokości 39 500,00 zł (słownie: trzydzieści dziewięć tysięcy pięćset złotych) na konto Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w Banku PKO B.P. S.A I Oddział
w Poznaniu nr 74 1020 4027 0000 1302 0403 1241 do 05 stycznia 2026 r. (ostateczna data wpływu wadium na konto Urzędu).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.