Wróć do listy

Widzieńsko, zachodniopomorskie

68 613 zł
1 540 zł/m2
Mieszkanie 44,55 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 68 613 zł
Miasto Widzieńsko
Powierzchnia 44,55 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 18
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 477052X1117255787
Termin wpłaty wadium 22-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Opis przedmiotu przetargu:

Oznaczenie w księdze wieczystej oraz ewidencji gruntów:
Lokal mieszkalny nr 1 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego
nr 18 w Widzieńsku. Budynek wielorodzinny oznaczony w ewidencji numerem 55, posadowiony na działce oznaczonej numerem 253/4 położonej w obrębie geodezyjnym Widzieńsko, gmina Stepnica. Sąd Rejonowy w Goleniowie prowadzi księgę wieczystą dla lokalu mieszkalnego nr XXXX/XXXXXXXX/X. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze w budynku oznaczonym w ewidencji budynków numerem 340

Klasyfikacja użytków: B-0,1208 ha.
Powierzchnia całkowita nieruchomości:
Powierzchnia całkowita nieruchomości gruntowej: 0,1208 ha na której zlokalizowany jest budynku mieszkalny.

Powierzchnia nieruchomość lokalowej: 44,55 m2.

Powierzchnia komórki gospodarczej: 15,05 m2, 1,40 m2, 1,26 m2.

Do lokalu przynależy udział 2879/10000 w częściach wspólnych budynku
i prawie własności działki.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wiatrołapu. Instalacja: teletechniczna, elektryczna, wodno-kanalizacyjna, ogrzewanie C.O.,W. Zużycie lokalu powyżej normatywne, w lokalu nie prowadzono właściwej gospodarki remontowej. Rok budowy budynku mieszkalnego: przed 1945 r. Teren działki płaski, nasłonecznienie dobre, w sąsiedztwie budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne i jednorodzinne oraz zabudowa zagrodowa. Dojazd do drogą asfaltową