Wróć do listy

Borowina Sitaniecka, lubelskie

345 239 zł
2 114 zł/m2
Dom 163,30 m2 Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 345 239 zł
Powierzchnia 163,30 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 46 032 zł
Numer oferty 476801X1116667945
Termin wpłaty wadium 02-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Kancelaria Komornicza Nr I w Zamościu podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 222/25 w dniu: 07.01.2026 o godzinie: 11:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- ułamkowej części nieruchomości położonej przy dz.nr 83/6,Borowina Sitaniecka, 22-400 Zamość, dla której WKW SR Zamość (adres: ul. Wyszyńskiego 11, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
miejsce położenia: , ZAMOŚĆ, BOROWINA SITANIECKA księga wieczysta: nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona w Sądzie Rejonowym w ZAMOŚĆ opis nieruchomości: Nieruchomość - udział 1/2 składająca się z działki nr 83/6 o powierzchni 0,48 ha, na której posadowiony jest budynek mieszkalny, murowany, dwukondygnacyjny, ocieplony, otynkowany, bez elewacji. Budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym i osobnym garażem. Bryła budynku składa się z dwóch części: budynku mieszkalnego oraz garażu ze strychem połączonym zadaszonym łącznikiem. Powierzchnia zabudowy budynku: 198,80 m2 Powierzchnia całkowita: 356,90 m2 Powierzchnia użytkowa: 163,30 m2 W tym : - parter : 96,60 m2 - poddasze: 66,70 m2

Suma oszacowania wynosi 460 318,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 345 238,50 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 46 031,80 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 98 1090 2590 0000 0001 3171 0750 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.