Wróć do listy

Stare Brynki, zachodniopomorskie

11 835 zł
11 835 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 11 835 zł
Miasto Stare Brynki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 578 zł
Numer oferty 476636X1116281515
Termin wpłaty wadium 11-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Inga Krajewska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12-12-2025 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Gryfinie z siedzibą przy Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino, sala 107, odbędzie się pierwsza licytacja rodzaj nieruchomości: ułamkowej części nieruchomości należącego/ej do dłużnika , BARTKOWO 20, 74-100 GRYFINO, położonego przy Stare Brynki, obręb 0006 , 74-100 Gryfino, dla którego Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Suma oszacowania wynosi 15 780,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 11 835,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 578,00 zł.

dodatkowe informacje: udział 1/2 w działce nr 6/6 o pow. 739,00m2, zabudowanej budynkiem gospodarczym i wiatą

Przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w kwocie 10% sumy oszacowania nieruchomości - w gotówce, którą należy wpłacić w kancelarii komornika w dniu poprzedzającym dzień licytacji albo złożyć w książeczce oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Rękojmię można także uiścić we wskazanym powyżej terminie na konto komornika:
Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Gryfinie 62124038551111000044786485
( decyduje chwila wpływu rękojmi na konto komornika ).