Wróć do listy

Chalin, kujawsko-pomorskie

16 000 zł
537 zł/m2
Mieszkanie 29,77 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 16 000 zł
Miasto Chalin
Powierzchnia 29,77 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 5
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 600 zł
Numer oferty 476573X1116133969
Termin wpłaty wadium 09-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest:
Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 29,77 m² usytuowany na poddaszu w budynku
mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Chalin 5, województwie Kujawsko-Pomorskim, powiecie
Lipnowskim, gminie Dobrzyń nad Wisłą, obręb geodezyjny Chalin.
Do lokalu przynależy segment w budynku garażowym o powierzchni użytkowej 16,80 m².
Udział 4657/30819 w nieruchomości wspólnej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 425/1
o powierzchni 0,2581 ha (w tym użytki i ich klasy wg. danych z ewidencji gruntów: B-0,2581 ha)
i w częściach wspólnych budynku, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez Wydział Ksiąg Wieczystych
Sądu Rejonowego w Lipnie.

Historyczne ceny