Wróć do listy

Malechowo, zachodniopomorskie

61 165 zł
Działka 0.0991 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 61 165 zł
Miasto Malechowo
Powierzchnia 0.0991 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 410 zł
Numer oferty 475807X1114339997
Termin wpłaty wadium 17-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Malechowo (gm. Malechowo, woj. zachodniopomorskie)
działka nr 439/4 o powierzchni 0,0991 ha dla której Sąd Rejonowy w Sławnie IV Wydział
Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym
Uchwałą Nr XIX/112/1996 Rady Gminy Malechowo w z dnia 30 grudnia 1996r., wyceniana
nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym symbolem 32 UR – teren usług rzemiosła – adaptacja. W ewidencji gruntów działka ewidencyjna numer 439/4 sklasyfikowana jest jako inne tereny zabudowane (Bi).

Termin 18 grudnia 2025r., godz. 11,
Miejsce siedziba Drugiego Urzędu Skarbowego w Koszalinie, ul. Moniuszki 15,
pokój nr 112,
Wartość szacunkowa nieruchomości 94.100,00 zł
Cena wywołania 61.165,00 zł
Wadium 9.410,00 zł
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy numer:
63 1010 1599 0144 2713 9120 0000
w treści przelewu proszę zamieścić: wadium nr KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Wadium uznam za złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na naszym rachunku
najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień licytacji. Zatrzymam wadium złożone przez licytanta, któremu udzielę przybicia. Pozostałym licytantom zwrócę wadium nie później niż
w terminie 7 dni roboczych od dnia licytacji

Historyczne ceny