Wróć do listy

Suchacz, warmińsko-mazurskie

139 930 zł
Działka 0.268 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 139 930 zł
Miasto Suchacz
Powierzchnia 0.268 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 993 zł
Numer oferty 475787X1114293157
Termin wpłaty wadium 11-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Tolkmicka
ogłasza III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości:


Działka nr 82/7 niezabudowana o pow. 0,2680 ha, położona w obrębie ewidencyjnym
Suchacz, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 139 930,00 zł brutto.
Wadium wynosi: 13 993,00 zł


Wadium na każdą z działek płatne w pieniądzu najpóźniej do dnia 11 grudnia 2025 r. na konto
Urzędu Miasta i Gminy w Tolkmicku Nr 25 1160 2202 0000 0005 5971 1597 z podaniem numeru
działki, na którą wpłacane jest wadium. Za datę wpłaty wadium uważa się datę zaksięgowania
środków na koncie bankowym Urzędu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.