Panieńszczyzna, lubelskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa wieczystego użytkowania działki gruntu nr 43/36 o powierzchni 0,34 ha, wraz z budynkiem nieczynnej kotłowni osiedla mieszkaniowego położonej obręb Panieńszczyzna, gmina Jastków, województwo lubelskie. Działka oznaczona jest w ewidencji gruntów jako tereny mieszkaniowe (B), z przeznaczeniem pod mieszkalnictwo wysokie i usługi publiczne, dla której Sąd Rejonowy w Lublinie (Lublin-Zachód), X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X,
Cena wywoławcza nieruchomości: 1.241.000,00 zł (jeden milion dwieście czterdzieści jeden tysięcy złotych),
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium – 124.100,00 zł (sto dwadzieścia cztery tysiące sto złotych) z dopiskiem „wadium nieruchomość 43/36”, najpóźniej do dnia 4.12.2025 r. wyłącznie na rachunek bankowy Nr 22 8191 1042 2001 0000 0925 0001.
Przetarg ustny odbędzie się w dniu 5.12.2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie Spółki RZD „Jastków”, ul. Chmielowa 5, Panieńszczyzna, 21-002 Jastków
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie