Wróć do listy

Rudziniec, śląskie

141 800 zł
2 656 zł/m2
Mieszkanie 53,38 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 141 800 zł
Miasto Rudziniec
Powierzchnia 53,38 m2
Województwo śląskie
Ulica Zamkowa 8
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 200 zł
Numer oferty 475229X1112986321
Termin wpłaty wadium 01-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem przetargu będzie nieruchomość wymieniona w wykazie nieruchomości przeznaczonej
do sprzedaży z dnia 08.10.2025 r. wywieszonym na tablicach ogłoszeń: Urzędu Gminy Rudziniec,
Sołectwa Rudziniec, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Częstochowie, Sekcji Zamiejscowej
KOWR OT Częstochowa w Mikołowie, Śląskiej Izby Rolniczej w Katowicach, oraz na portalu internetowym
KOWR pod adresem www.gov.pl/web/kowr.

1. W skład nieruchomości wchodzi:
lokal mieszkalny nr 2 w budynku położonym przy ul. Zamkowej 8 w miejscowości Rudziniec
o powierzchni 53,38 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, WC na korytarzu).
Lokal mieszkalny posiada 2 pomieszczenia przynależne – piwnica o powierzchni 12,12 m2
oraz piwnica o powierzchni 12,85 m2
. Nieruchomość znajduje się na działce oznaczonej
w ewidencji gruntów i budynków numerem 2/18, obręb Rudziniec, gmina Rudziniec,
powiat gliwicki, województwo śląskie, o powierzchni 0,1159 ha, dla której Sąd Rejonowy
w Gliwicach VIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Dział I-SP
„Spis praw związanych z własnością”, dział III „Prawa, roszczenia i ograniczenia” oraz dział IV
„Hipoteka” – wolne od wpisów. Przedmiotem zbycia jest również udział 7835/61773 części