Wróć do listy

Zaszosie, Zaszosie

179 400 zł
179 400 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 179 400 zł
Miasto Zaszosie
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica 74
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 26 910 zł
Numer oferty 475125X1112742753
Termin wpłaty wadium 12-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skarżysku-Kamiennej podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 1219/12 w dniu: 15.01.2026 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ZASZOSIE 74, 26-140 ŁĄCZNA, dla której SĄD REJONOWY SKARŻYSKO-KAMIENNA (adres: ul. ul. Krasińskiego 11/26-110, Skarżysko-Kamienna, 26-110 Skarżysko-Kamienna) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Powyższa nieruchomość składa się z Dz. ew. o nr 135/2 oraz Dz. ew. o 246/2 o łącznej powierzchni 1,3685 HA : -Działka nr 135/2, Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Powierzchnia działki wynosi 4.585m2. Nieruchomość położona po północnej stronie drogi krajowej S7, 26-140 Łączna,. Nieruchomość nie posiada dojazdu do drogi publicznej. Przeznaczenie pod tereny rolne. -Działka nr 246/2, Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi. Powierzchnia działki wynosi 9.100 m2 położona: 26-140 Łączna, Zaszosie 74. Nieruchomość posiada dojazd do drogi publicznej. Przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość jako całość jest obciążona prawem dożywocia wycenionego na kwotę 38.300,00 zł. Suma oszacowania nie jest obniżona o wartość dożywocia.

Suma oszacowania wynosi 269 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 179 400,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 14:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 26 910,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 76 1020 2629 0000 9602 0090 4763 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny