Kościerzyna, pomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
w Kościerzynie ul. Marii Skłodowskiej-Curie 40
Ogłasza ustny publiczny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionego lokalu mieszkalnego:
lokal mieszkalny nr 2 w Kościerzynie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 16 kl. C
o powierzchni użytkowej 27,12 m ². Lokal usytuowany jest na parterze ( pierwszej kondygnacji). Składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.
Do lokalu przynależy pomieszczenie – piwnica nr 53 o pow. 2,91 m2. Z lokalem związany jest udział we współwłasności w nieruchomości wspólnej „Nieruchomości budynkowej nr 5 ” wynoszący 0,0044 części.
Wg operatu szacunkowego rzeczoznawcy majątkowego – standard wykończenia zły, układ przestrzenno-funkcjonalny jest zły.
Cena wywoławcza 70.170,- zł
w tym: – wartość udziału w nieruchomości gruntowej 3.520,- zł.
– wadium 7.017,- zł
– minimalne postąpienie 500,- zł.
Przetarg odbędzie się w dniu 26.04.2018 r. ( czwartek ) o godz. 900 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólny Dom” w Kościerzynie przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie 40.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium najpóźniej w dniu 23.04.2018r. na rachunek Spółdzielni
Bank Millennium S.A. 08 1160 2202 0000 0000 23094420
Wniesienie wadium będzie skuteczne jeżeli w określonym terminie wpłynie na rachunek bankowy Spółdzielni.
W terminie 30 dni roboczych od dnia zakończenia przetargu , tj. do dnia 13.06.2018 r. (włącznie) należy dokonać wpłaty zaoferowanej ceny sprzedaży, oraz ponieść koszt zawarcia umowy sprzedaży lokalu mieszkalnego w formie aktu notarialnego.
Regulamin przetargu oraz bliższe informacje można uzyskać w dziale mieszkaniowym Spółdzielni w Kościerzynie przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 40 tel. 58/686-23-20.
Istnieje możliwość obejrzenia lokalu po wcześniejszym uzgodnieniu z działem gospodarki zasobami mieszkaniowymi tel. 58/686-21-63.
Spółdzielnia zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie