Wróć do listy

Skrzeszewy, mazowieckie

13 400 zł
Działka 0.56 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 13 400 zł
Miasto Skrzeszewy
Powierzchnia 0.56 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 473836X1109723915
Termin wpłaty wadium 14-11-2025 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (PL1P/GUp-s/177/2023) zaprasza do składania ofert dla prawa własności nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Skrzeszewy, gmina Pacyna, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 7, dla której Sąd Rejonowy w Gostyninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza sprzedaży wynosi 13.400,00 zł (trzynaście tysięcy czterysta złotych). Osoby, które zamierzają wziąć udział w przetargu winny uiścić wadium w wysokości 1.340,00 zł (tysiąc trzysta czterdzieści złotych) na rachunek bankowy masy upadłości.

Oferty sporządzone zgodnie z warunkami konkursu należy składać osobiście w biurze syndyka, w Płocku, przy ul. Kolegialnej 14C lub przesłać je listami poleconymi na adres biura syndyka (decyduje data wpływu oferty), najpóźniej do dnia 14 listopada 2025 r. do godz. 12:00. Oferta złożona po terminie nie podlega rozpoznaniu.

Warunki konkursu, opis i oszacowanie przedmiotu konkursu są dostępne w biurze syndyka w Płocku po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr. Skontaktuj się Możliwe jest uzyskanie w/w dokumentów w formie elektronicznej po uprzednim kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
ZAPOZNANIE SIĘ Z WARUNKAMI KONKURSU JEST OBOWIĄZKOWE PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO NIEGO.

Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się w biurze syndyka w Płocku, ul. Kolegialna 14C, w dniu 21 listopada 2025 r. o godz. 11:00.

- cena 13.400,00 zł;

- niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,5600 ha

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.