Wróć do listy

Cisie, śląskie

20 475 zł
Działka 0.7672 ha 3 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 20 475 zł
Miasto Cisie
Powierzchnia 0.7672 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 730 zł
Numer oferty 472977X1107712137
Termin wpłaty wadium 18-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Ernest Osicki na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1844/20 w dniu 19-12-2025 o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Częstochowie z siedzibą przy Dąbrowskiego 23, 42-200 Częstochowa, sala 22, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy , 42-290 Cisie, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rocha 90, Częstochowa, 42-202 Częstochowa) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana stanowią działki ewid. nr 287, 304 i 309 o łącznej powierzchni 7 672 m2. W aktualnym stanie użytkowabua działki stanowią teren łąk, niezagospodarowany, częściowo zakrzewiony, sąsiadujący bezpośrednio z otwartymi ciekami wodnymi. Działki nie posiadają dostępu do urządzonej drogi publicznej. W obrębdzie działek nie występuje możliwość podłączenia do urządzeń infrastruktury technicznej, działki bez dostępu komunikacyjnego.. Kształt i konfiguracja działek przeciętne; warunki geotechniczne niekorzystne; teren nieogrodzony, nieutwardzony, niezniwelowany/ Nieruchomość zlokalizowana w obrębie terenów oznaczonych symbolem: ZDR- tereny dolin rzecznych

Suma oszacowania wynosi 27 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 20 475,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 2 730,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Częstochowie ul. Dąbrowskiego23, 42-200 Częstochowa.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: ING Bank Śląski 73 1050 1142 1000 0023 4005 5702.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.