Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż działki zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu przy ul. Wróblewskiego, oznaczonej jako działka nr 232/23 o pow. 0.0710 ha wraz z budynkiem transportu i łączności, obręb 0003, o użytku B – z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.
Cena wywoławcza (brutto) do I przetargu wynosi – 100.000 zł
Wadium w gotówce wynosi - 20.000 zł
Cena gruntu w udziale - 90,01%, Cena budynku transportu i łączności w udziale - 9,99%.
Wyliczone proporcje, będą stanowiły podstawę do wyodrębnienia z uzyskanej w przetargu ceny gruntu i ceny budynku. Zgodnie z art. 43 ust.1 pkt.10 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (j. t. Dz. U. z 2018r. poz. 2174 ze zm.) sprzedaż gruntu wraz z budynkiem jest zwolniona z podatku od towarów i usług. Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej.
Przetarg
odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 roku o godz. 11.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 113 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, I piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 9 grudnia 2019r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 9 grudnia 2019r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 9 grudnia 2019r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie