Wróć do listy

Żarki Wielkie, lubuskie

34 000 zł
Działka 0.26 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 34 000 zł
Powierzchnia 0.26 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 400 zł
Numer oferty 472660X1106969723
Termin wpłaty wadium 26-11-2025 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Trzebiel ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Trzebiel:

Żarki Wielkie

584/3



Przetarg na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości zostanie przeprowadzony w dniu 1 grudnia 2025 r. w pok. nr 20 w budynku Urzędu Gminy w Trzebielu, ul. Żarska 41.



Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą wadium przelewem na rachunek bankowy nr 05 9672 0008 0000 0387 2000 0004 najpóźniej w dniu 26 listopada 2025 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.