Wapnica, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej, położonej
w Wapnicy przy ulicy Turkusowej 1F, stanowiącej lokal mieszkalny nr 7 o powierzchni użytkowej
12,15 m² dla którego prowadzona jest odrębna księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz
z udziałem w nieruchomości wspólnej, stanowiącej części budynku i urządzeń oraz w prawie
własności działki nr 198/9 o powierzchni 8.467 m², dla której Sąd Rejonowy w Świnoujściu - Wydział
Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Przetarg odbędzie się w dniu 20 listopada 2025 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Międzyzdrojach, Plac Ratuszowy 1, Sala Konferencyjna pok. nr 210.
CENA WYWOŁAWCZA wynosi 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100)
Przedmiotowa sprzedaż zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. pkt. 10 ustawy z dnia
11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. Wpłacenie w terminie do dnia 13.11.2025 r. (włącznie) wadium w wysokości
5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100 ).
Wpłaty wadium należy dokonać przelewem na konto Urzędu Miejskiego ze wskazaniem w tytule
przelewu numeru działki której dotyczy wpłacane wadium. Za datę wniesienia wadium uważa się datę
wpływów środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach prowadzony przez:
PKO BANK POLSKI, nr rachunku: 44 1020 4795 0000 9702 0416 4349.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie