Wróć do listy

Ratno Dolne, dolnośląskie

155 000 zł
Działka 0.31 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 155 000 zł
Miasto Ratno Dolne
Powierzchnia 0.31 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 31 000 zł
Numer oferty 471395X1104007093
Termin wpłaty wadium 02-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Radków
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż gminnej nieruchomości gruntowej

I. Przedmiot przetargu i cena wywoławcza.
Przedmiotem przetargu jest gminna nieruchomość gruntowa, oznaczona geodezyjnie jako działka nr 217 AM 1 o powierzchni ewidencyjnej 0,31 ha położona w Ratnie Dolnym. Zgodnie z danymi z ewidencji gruntów i budynków działka sklasyfikowana jest jako grunty orne (RIIIb).

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 155 000,00 zł netto (słownie: sto pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych). Cena sprzedaży zostanie obciążona należnym podatkiem VAT. Dodatkowo nabywca zobowiązany będzie do pokrycia całości kosztów notarialnych i sądowych związanych z nabyciem nieruchomości.

II. Termin i miejsce przetargu.
Przetarg odbędzie się dnia 8 grudnia 2025 r. o godz. 1130 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Radkowie przy ul. Rynek 1 (wejście od strony fontanny).

Wadium.
1) Wadium z tytułu przystąpienia do przetargu wynosi 31 000,00 zł zł i powinno być wniesione w pieniądzu do kasy tut. Urzędu lub na jego konto nr 09 1240 3464 1111 0010 2660 7172 w terminie umożliwiającym zaksięgowanie wpłaty na koncie Urzędu do 2 grudnia 2025 r.
2) Wpłaty należy dokonać tytułem „Wadium- dz. nr 217 AM 1 Ratno Dolne”. W tytule wpłaty należy wpisać również imiona
i nazwiska wszystkich osób zamierzających przystąpić do przetargu

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.