Wróć do listy

Łubowo, wielkopolskie

8 400 zł
Działka 0.05 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 400 zł
Miasto Łubowo
Powierzchnia 0.05 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 600 zł
Numer oferty 471131X1103388805
Termin wpłaty wadium 25-11-2025 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży będzie:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w obrębie Łubowo, gmina Łubowo, powiat gnieźnieński ozn. w
ewidencji gruntów nr 406.
Udział w działce nr 406 o pow. 0,0500 ha wynosi 1/1 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr
XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.
Cena wywoławcza nieruchomości w III przetargu wynosi: 8.400,00 zł
Wadium: 1.600,00 zł
Minimalne postąpienie: 100,00 zł
Cena nieruchomości została obniżona w stosunku do I przetargu o 40%.
Przeznaczenie:
Przeznaczenie: działka nr 406 nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łubowo, zatwierdzonym
uchwałą nr XXXVIII/273/02 Rady Gminy Łubowo z dnia 09 lipca 2002r. z późn. zmianami działka powyższa
przeznaczona jest pod tereny osadnicze. Wymieniona działka nie jest położona na obszarze rewitalizacji ani na obszarze
specjalnej strefy rewitalizacji.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.