Wróć do listy

Lute, lubelskie

76 500 zł
76 500 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 76 500 zł
Miasto Lute
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 200 zł
Numer oferty 469079X1098583021
Termin wpłaty wadium 15-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Janowie Lubelskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 17/24 w dniu 16-12-2025 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim z siedzibą przy Zamoyskiego 94, 23-300 Janów Lubelski, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielami są położonej przy Lute ., 23-310 Modliborzyce, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Zamoyskiego 94, Janów Lubelski, 23-300 Janów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
licytacja dotyczy prawa własności nieruchomości położonej w miejscowości Lute, 23-310 Modliborzyce, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X oznaczonej jako: - działka niezabudowana o nr ewidencyjnym 277 o powierzchni 1,69 ha stanowiąca grunty orne klasy RIIIb, RIVa, RIVb, RV). Suma oszacowania w/w działki wynosi 73.000,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 54.750,00 zł, rękojmię w kwocie 7.300,00 zł uiścić należy najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym przetarg tej nieruchomości. - działka zabudowana o nr ewidencyjnym 387 o powierzchni 0,2100 ha stanowiąca grunty zabudowane klasy Br-RIIIa i Br-RIIIb, grunty klasy Lzr-RIVa, grunty rolne klasy RIIIa i RIIIb (zabudowa to budynek stodoły kwalifikujący się do rozbiórki). Suma oszacowania w/w działki wynosi 29.000,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 21.750,00 zł, rękojmię w kwocie 2.900,00 zł uiścić należy najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym przetarg tej nieruchomości.

Suma oszacowania wynosi 102 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 76 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 10 200,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim ul. Zamoyskiego94, 23-300 Janów Lubelski.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank Pekao S.A. 19 1240 2757 1111 0000 4006 6251.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny