Rzeczyce, śląskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości położonej przy Piaskowa 17c, 44-164 Rzeczyce, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział VIII Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Siemińskiego 10a, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana jest budynkiem hali magazynowo-produkcyjnej. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych nr 1115/69 i 1116/74 o powierzchni łącznej 27 116m2, działki tworzą łącznie zwarty kompleks o nieregularnym kształcie, jednak nie utrudniającym zabudowy. Działki są ogrodzone, z bramą wjazdową sterowaną elektrycznie od strony drogi dojazdowej, teren oświetlony, monitorowany. Budynek hali magazynowo – produkcyjnej posadowiony w centralnej części kompleksu działek, dojazd do budynku oraz część działki przy budynku utwardzone, przy czym część utwardzeń porośnięta trawą. Na działce pojedyncze drzewa, pozostała część zadarniona. Przy zachodniej granicy działki nr 1115/69 posadowiony słup energetyczny. Budynek po przebudowie w roku 2012/2013, przebudowa realizowana na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego. Hala produkcyjno – magazynowa z zapleczem socjalno- biurowym, jednokondygnacyjna, wolnostojąca, hala niska o wysokości do 6m. Konstrukcja nośna to ściany murowane z wbudowanymi słupami stalowymi, dach dwuspadowy, którego konstrukcję stanowią dźwigary stalowe oparte na słupach stalowych, kryty elementami „Paneltech” lub blachą trapezową; ściany oparte na ławach fundamentowych, słupy na stopach fundamentowych żelbetowych. Ściany wewnętrzne murowane lub z elementów Paneltech. Elewacja obłożona płytami elewacyjnymi z rdzeniem styropianowym.
Suma oszacowania wynosi 6 093 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 569 750,00 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 609 300,00 zł.
Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 70 1050 1504 1000 0091 3873 7995 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.
Przetarg odbywa się w trybie sprzedaży nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej i rozpocznie się w dniu: 03.12.2025 o godzinie: 10.00 a zakończy się w dniu 10.12.2025 o godzinie: 10.00. Na podstawie art. 9867 § 31 kpc, jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie