Wróć do listy

Wydartowo, wielkopolskie

110 000 zł
2 219 zł/m2
Mieszkanie 49,58 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 110 000 zł
Miasto Wydartowo
Powierzchnia 49,58 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 19
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 000 zł
Numer oferty 468341X1096854625
Termin wpłaty wadium 21-11-2025 Co to znaczy?

Opis

PKP S.A. ODDZIAŁ GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W POZNANIU
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 8, 61-875 POZNAŃ
OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NA ZBYCIE:
nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Wydartowo 19 (woj. wielkopolskie, powiat
gnieźnieński, gmina Trzemeszno) na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr
2 o powierzchni użytkowej 49,58 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnym o łącznej
powierzchni 13,91 m2 oraz udziałem wynoszącym 6349/33273 części w prawie własności działki
oznaczonej ewidencyjnie numerem 16/2 o powierzchni 0,1508 ha, obręb 0029 Wydartowo oraz
w prawie własności części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku
właścicieli lokali.
Przedmiot przetargu można oglądać w dniu 18.11.2025 roku w godzinach 10.00 do 12.00
po uprzednim kontakcie z Ogłaszającym pod nr tel. 721-806-326.
Przedmiot przetargu można oglądać po uprzednim kontakcie z Ogłaszającym pod nr tel.
Cena wywoławcza nieruchomości: 110.000,00 zł netto
Wadium: 11.000,00 zł Postąpienie: 1.000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi
w dniu zawarcia umowy sprzedaży.
Przetarg (otwarcie ofert) odbędzie się w dniu 26.11.2025 r., o godz. 9:00 w siedzibie