Wola Przemykowska, małopolskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której właścicielem jest położonej w obrębie Wola Przemykowska, gmina Szczurowa, powiat brzeski , województwo małopolskie, składające się z działek ew. nr 2322, 2333, 3090 dla której SĄD REJONOWY w BRZESKU IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH ( adres: ul. Tadeusza Kościuszki 20, 32-800 Brzesko) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X
Opis nieruchomości:
Działka ew. nr 2322 pow. 0,2593 ha
Aktualnie Gmina nie posiada prawnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu gdzie znajduje się przedmiotowa działka. Na podstawie zaświadczenia Urzędu Gminy Szczurowa znak UG.I.6727.37.2025 z dnia 30.01.2025 r. działka ew. nr 2322 z miejscowości Wola Przemykowska położona jest w terenie określonym jako RZ-ZZ – tereny użytków zielonych ( łąk i pastwisk ) na terenach szczególnego zagrożenia powodzią co jest zgodne z zapisami Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczurowa obowiązującym od 28.01.2014 r. , zmienionego uchwałą nr XXX/248/2021 Rady Gminy Szczurowa z 27.08.2021 r. Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 2322 obręb Wola Przemykowska posiada pow.0,2593 ha. Są to łąki trwałe ŁIV, ŁV.
Działka gruntu o nr ew. 2322 posiada pow. 2593 m2. Działka o wydłużonym kształcie zbliżonym do trapezu. Teren płaski. Działka przylega do drogi gruntowej dz. ew. nr 2288 – własność Gminy Szczurowa z przejazdem przez wał przeciwpowodziowy – dz. 2455 – własność Skarbu Państwa.
Działka jest niezabudowana i nie ogrodzona. Działka porośnięta trawą obkaszana.
Działka ew. nr 2333 pow. 0,0513 ha
Aktualnie Gmina nie posiada prawnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu gdzie znajduje się przedmiotowa działka. Na podstawie zaświadczenia Urzędu Gminy Szczurowa znak UG.I.6727.37.2025 z dnia 30.01.2025 r. działka ew. nr 2333 z miejscowości Wola Przemykowska położona jest w terenie określonym jako RZ-ZZ – tereny użytków zielonych ( łąk i pastwisk ) na terenach szczególnego zagrożenia powodzią co jest zgodne z zapisami Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczurowa obowiązującym od 28.01.2014 r. , zmienionego uchwałą nr XXX/248/2021 Rady Gminy Szczurowa z 27.08.2021 r.
Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 2333 obręb Wola Przemykowska posiada pow.0,0513 ha. Są to łąki trwałe ŁIV. Działka gruntu o nr ew. 2333 posiada pow. 513 m2. Działka o regularnym kształcie trapezu. Teren płaski. Działka przylega do drogi gruntowej dz. ew. nr 2288 – własność Gminy Szczurowa z przejazdem przez wał przeciwpowodziowy – dz. 2455 – własność Skarbu Państwa. Działka jest niezabudowana i nie ogrodzona. Działka porośnięta trawą obkaszana.
Działka ew. nr 3090 pow. 0,5581 ha
Aktualnie Gmina nie posiada prawnie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu gdzie znajduje się przedmiotowa działka. Na podstawie zaświadczenia Urzędu Gminy Szczurowa znak UG.I.6727.37.2025 z dnia 30.01.2025 r. działka ew. nr 3090 z miejscowości Wola Przemykowska położona jest w terenie określonym jako RZ tereny użytków zielonych ( łąk i pastwisk ) co jest zgodne z zapisami Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczurowa obowiązującym od 28.01.2014 r. , zmienionego uchwałą nr XXX/248/2021 Rady Gminy Szczurowa z 27.08.2021 r. Działka gruntu o nr ew. 3090 posiada pow. 5581 m2. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren płaski. Działka przylega do drogi utwardzonej dz. ew. nr 3083 – własność Gminy Szczurowa z przejazdem przez dz. 3105 – własność Gminy Szczurowa do drogi asfaltowej publicznej.Działka jest niezabudowana i nie ogrodzona. Działka wykorzystywana rolniczo uprawiana.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00.
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 30.857,00 zł
( dz. ew. 2322 dz. ew. 2333, dz. ew. 3090 - XXXX/XXXXXXXX/X )
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj.
23.142,75 zł ( dz. ew. 2322 dz. ew. 2333, dz. ew. 3090 - XXXX/XXXXXXXX/X )
W przypadku sprzedaży nie będzie wystawiana fvat. Licytacja zakończy się w dniu 19/11/2025r o godz. 10:00. Sprzedaż dokonywana jest drodze licytacji elektronicznej.
Przystąpienie do przetargu wymaga zgłoszenia przystąpienia w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem: www.elicytacje.komornik.pl na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę : 3.085,70 zł ( dz. ew. 2322 dz. ew. 2333, dz. ew. 3090 - XXXX/XXXXXXXX/X )
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie