Wróć do listy

Brodnica, kujawsko-pomorskie

80 500 zł
1 167 zł/m2
Obiekt 69,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 80 500 zł
Miasto Brodnica
Powierzchnia 69,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 100 zł
Numer oferty 466709X1093032481
Termin wpłaty wadium 07-11-2025 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży będzie:
Nieruchomość gruntowa zabudowana pomieszczeniem użytkowym o pow. użytkowej 69,00 m2
, położona w obrębie Manieczki, gmina
Brodnica, powiat śremski.
Udział w działce nr 5/4 o pow. 0,0229 ha wynosi 1/1 cz., nieruchomość zapisana jest w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X
prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Śremie.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 80.500,00 zł
Wadium: 16.100,00 zł
Minimalne postąpienie: 900,00 zł
Przeznaczenie:
Działka nr 5/4 nie posiada aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań
i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Brodnica zatwierdzonym uchwałą nr XXVIII/187/2022 Rady Gminy w Brodnicy
z dnia 28.03.2022 r. działka zlokalizowana jest na terenie oznaczonym jako teren zabudowy usługowej (U).
Działka posiada dostęp do drogi publicznej gminnej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.